DSP1N5D12
- Артикул производителя:
- DSP1N5D12
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 1W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 40mA, 40mA
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 5-SIP Module
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.27" W x 0.40" H (19.6mm x 6.9mm x 10.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 700 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V