SPDC12L00010
- Артикул производителя:
- SPDC12L00010
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-5V
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 121-BLGA Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.59" L x 0.59" W x 0.11" H (15.0mm x 15.0mm x 2.8mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 1.8V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 5V