PES1-S5-D12-M-TR
- Артикул производителя:
- PES1-S5-D12-M-TR
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 1W
- Current - Output (Max) :
- 42mA, 42mA
- Efficiency :
- 81%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.50" L x 0.33" W x 0.29" H (12.7mm x 8.3mm x 7.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V