PQME1-S12-S15-M-TR
- Артикул производителя:
- PQME1-S12-S15-M-TR
- Краткое описание:
- DC-DC ISOLATED 1.5KV, 0.75 W, 11
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 50mA
- Efficiency :
- 74%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-SMD Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 750 mW
- Size / Dimension :
- 0.52" L x 0.33" W x 0.29" H (13.2mm x 8.5mm x 7.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 12.6V
- Voltage - Input (Min) :
- 11.4V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V