1/16A12-P4-I5
- Артикул производителя:
- 1/16A12-P4-I5
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 62V 15W
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 64mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 3.70" L x 1.50" W x 0.77" H (94.0mm x 38.1mm x 19.6mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16V
- Voltage - Input (Min) :
- 11V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 62V