ERS3280N005N25W
- Артикул производителя:
- ERS3280N005N25W
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 28V 140W
- Current - Output (Max) :
- 5A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 140 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.8mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V