PEM2-S5-D12-D
- Артикул производителя:
- PEM2-S5-D12-D
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 2W
- Current - Output (Max) :
- 83mA, 83mA
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 14-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 0.79" L x 0.39" W x 0.32" H (20.1mm x 9.9mm x 8.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V