MGDDI-60-R-I
- Артикул производителя:
- MGDDI-60-R-I
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 24V 60W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A, 1.25A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Baseplate
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 17-DIP Module
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 2.86" L x 1.89" W x 0.49" H (72.7mm x 47.9mm x 12.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 12V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V
- Voltage - Output 2 :
- 24V