TEP 60-7218UIR
- Артикул производителя:
- TEP 60-7218UIR
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 48V 60W
- Approval Agency :
- CB, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 90%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Package / Case :
- Quarter Brick
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Quarter Brick
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 14V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V