TEN 40-2423WI
- Артикул производителя:
- TEN 40-2423WI
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 41W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 1.35A, 1.35A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-DIP Module
- Power (Watts) :
- 41 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.10" W x 0.40" H (50.8mm x 27.9mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V