PXD10-24WS15
- Артикул производителя:
- PXD10-24WS15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 10W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 670mA
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 6-DIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V