THN 20-2425WI
- Артикул производителя:
- THN 20-2425WI
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 20W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 417mA, 417mA
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Remote On/Off, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V