ATS030A0X3-SRHZ
- Артикул производителя:
- ATS030A0X3-SRHZ
- Производитель/Бренд:
- ABB Power Electronics Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.8-2.75V 80W
- Производитель :
- ABB Power Electronics Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 30A
- Efficiency :
- 91.3%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 10-SMD Module
- Power (Watts) :
- 80 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.30" L x 0.53" W x 0.36" H (33.0mm x 13.5mm x 9.1mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 6V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.8 ~ 2.75V