QSB60048S28
- Артикул производителя:
- QSB60048S28
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 28V 700W
- Current - Output (Max) :
- 25A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 700 W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V