REM10-2415DW/A
- Артикул производителя:
- REM10-2415DW/A
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 10W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 333mA, 333mA
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V