PYBE30-Q24-D5
- Артикул производителя:
- PYBE30-Q24-D5
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 30W
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 3A, 3A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V