TEL 10-2415WI
- Артикул производителя:
- TEL 10-2415WI
- Производитель/Бренд:
- Traco Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 10W
- Производитель :
- Traco Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 416mA
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 88°C (With Derating)
- Package / Case :
- 16-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V