OKI-78SR-3.3/1.5-W36E-C
- Артикул производителя:
- OKI-78SR-3.3/1.5-W36E-C
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 5W
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1.5A
- Efficiency :
- 85.5%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 3-SIP Module
- Power (Watts) :
- 5 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.47" L x 0.39" W x 0.69" H (11.9mm x 10.0mm x 17.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Linear Regulator Replacement
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 7V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V