PDS1-S24-D15-M-TR
- Артикул производителя:
- PDS1-S24-D15-M-TR
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1W
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 82%
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 10-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.33" W x 0.29" H (15.2mm x 8.3mm x 7.3mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V