P78E15-1000
- Артикул производителя:
- P78E15-1000
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 15W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 96%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 3-SIP Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.46" L x 0.31" W x 0.41" H (11.6mm x 8.0mm x 10.4mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 20V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V