VIBLSD1-S12-S12-SIP
- Артикул производителя:
- VIBLSD1-S12-S12-SIP
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 1W
- Current - Output (Max) :
- 83mA
- Efficiency :
- 72%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 6-SIP Module, 4 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 12.6V
- Voltage - Input (Min) :
- 11.4V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V