OKI-78SR-12/1.0-W36-C
- Артикул производителя:
- OKI-78SR-12/1.0-W36-C
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 12W
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 95.3%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 3-SIP Module
- Power (Watts) :
- 12 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.41" L x 0.30" W x 0.65" H (10.4mm x 7.6mm x 16.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Linear Regulator Replacement
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 15V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V