MUN12AD03-SEC
- Артикул производителя:
- MUN12AD03-SEC
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.8-5.5V
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 3A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-LDFN Exposed Pad Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.12" L x 0.11" W x 0.05" H (3.0mm x 2.8mm x 1.3mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- 8-DFN (3x2.8)
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 17V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.8 ~ 5.5V