PDM1-S5-D15-S
- Артикул производителя:
- PDM1-S5-D15-S
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1W
- Approval Agency :
- CB Scheme, EN, IEC, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 81%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.24" W x 0.37" H (19.5mm x 6.0mm x 9.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V