VX7803-500
- Артикул производителя:
- VX7803-500
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1.65 W
- Size / Dimension :
- 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.75V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V