PDSE1-S5-S24-S
- Артикул производителя:
- PDSE1-S5-S24-S
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 1W
- Current - Output (Max) :
- 42mA
- Efficiency :
- 85%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-SIP Module
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 62368-1
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V