QSB40024S12
- Артикул производителя:
- QSB40024S12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 400W
- Current - Output (Max) :
- 33.3A
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 400 W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V