VSKM-S10-15U
- Артикул производителя:
- VSKM-S10-15U
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 10W
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- CE, cULus, EN, IEC
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Efficiency :
- 78%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.10" L x 1.12" W x 0.75" H (53.3mm x 28.5mm x 19.5mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 15V