VSKM-S10-9U
- Артикул производителя:
- VSKM-S10-9U
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 9V 10W
- Current - Output (Max) :
- 1.1A
- Efficiency :
- 76%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.10" L x 1.12" W x 0.75" H (53.3mm x 28.5mm x 19.5mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 9V