VSKM-S5-3R3U
- Артикул производителя:
- VSKM-S5-3R3U
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 5W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 66%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V