AMS3G240-25H3
- Артикул производителя:
- AMS3G240-25H3
- Производитель/Бренд:
- NetPower
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 25W
- Производитель :
- NetPower
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.1A
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 9-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 25 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.76" L x 1.89" W x 0.93" H (70.0mm x 48.0mm x 23.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 24V