P35-250SXA/MHIA
- Артикул производителя:
- P35-250SXA/MHIA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 250V
- Current - Output (Max) :
- 60mA
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module, 5 Leads
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
- Voltage - Input :
- 105 ~ 230 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 250V