P33-250SAX
- Артикул производителя:
- P33-250SAX
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 250V
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Current - Output (Max) :
- 20mA
- Efficiency :
- Features :
- SCP
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
- Voltage - Input :
- 115 ~ 220 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 250V