P33-250S/22
- Артикул производителя:
- P33-250S/22
- Производитель/Бренд:
- Polytron
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 250V
- Производитель :
- Polytron
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Current - Output (Max) :
- 20mA
- Efficiency :
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 105 ~ 125 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 250V