P31-12X/MHIA
- Артикул производителя:
- P31-12X/MHIA
- Current - Output (Max) :
- 25mA, 25mA
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module, 5 Leads
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 0.87" H (88.9mm x 63.5mm x 22.2mm)
- Voltage - Input :
- 105 ~ 220 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V