P31-12M/22
- Артикул производителя:
- P31-12M/22
- Производитель/Бренд:
- Polytron
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER +/-12VDC
- Производитель :
- Polytron
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Current - Output (Max) :
- 25mA, 25mA
- Efficiency :
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.01" L x 2.01" W x 0.87" H (51.0mm x 51.0mm x 22.2mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 105 ~ 125 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V