P33-10SMX/MHIA
- Артикул производителя:
- P33-10SMX/MHIA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 10V
- Current - Output (Max) :
- 120mA
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Size / Dimension :
- 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 105 ~ 220 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 10V