P32-50SQX/MHIA
- Артикул производителя:
- P32-50SQX/MHIA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 50V
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 50mA
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module, 5 Leads
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
- Voltage - Input :
- 100 ~ 220 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 50V