P32-12SMQX
- Артикул производителя:
- P32-12SMQX
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Current - Output (Max) :
- 100mA
- Efficiency :
- Features :
- SCP
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Size / Dimension :
- 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 100 ~ 125 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V