AA10S0300A
- Артикул производителя:
- AA10S0300A
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, UL
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.06" L x 1.07" W x 0.93" H (52.3mm x 27.2mm x 23.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V