VOF-S60B-48-PB
- Артикул производителя:
- VOF-S60B-48-PB
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 60W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 2.00" W x 1.38" H (50.8mm x 50.8mm x 35.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 48V