VSK-S15-3R3U
- Артикул производителя:
- VSK-S15-3R3U
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
- Approval Agency :
- CB Scheme, EN, IEC, UL
- Current - Output (Max) :
- 3A
- Efficiency :
- 73%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.0mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V