VOF-S25B-15-PB
- Артикул производителя:
- VOF-S25B-15-PB
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 25W
- Current - Output (Max) :
- 1.67A
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 25 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.10" W x 0.98" H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 15V