LD03-16B15
- Артикул производителя:
- LD03-16B15
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 3W
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 200mA
- Efficiency :
- 76%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 3 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.60" H (50.8mm x 25.4mm x 15.2mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 528 VAC, 100 ~ 745 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 15V