ECL10US48-E
- Артикул производителя:
- ECL10US48-E
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 10W
- Current - Output (Max) :
- 210mA
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 48V