ECL10US12-P
- Артикул производителя:
- ECL10US12-P
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 10W
- Current - Output (Max) :
- 830mA
- Efficiency :
- 78%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.90" H (50.8mm x 25.4mm x 22.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V