AMEL20-9SCJZ
- Артикул производителя:
- AMEL20-9SCJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 9V 20W
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cURus
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Size / Dimension :
- 2.12" L x 1.13" W x 0.93" H (53.8mm x 28.8mm x 23.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 9V