AMEL5-15SJZ
- Артикул производителя:
- AMEL5-15SJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 5W
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cULus, cURus
- Current - Output (Max) :
- 333mA
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.60" H (50.8mm x 25.4mm x 15.2mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 15V