AMEL15-9SJZ
- Артикул производителя:
- AMEL15-9SJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.66A
- Efficiency :
- 77%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.12" L x 1.13" W x 0.93" H (53.8mm x 28.8mm x 23.5mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 9V