AMEOF3-3.3SLJZ
- Артикул производителя:
- AMEOF3-3.3SLJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Efficiency :
- 65%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 12-SIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.38" L x 0.71" W x 0.43" H (35.0mm x 18.0mm x 11.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V